info@camoglunakliyat.com
HIZLI İLETİŞİM 0090 312 482 38 00
logo

ÇAMOĞLU INTERNATIONAL MOVERS

HAKKIMIZDA  

Çamoğlu Nakliyat Tic. Ltd. Şti  1992 Yılında ÇAMOĞLU NAKLİYAT LTD. ŞTİ olarak kurulmuştur. Firmamız ilk kurulduğu yıldan bu yana özgünlüğünden taviz vermeden evden eve eşya taşımaktadır. Çalışanlarımızla sağladığımız güven ilişkisi her gün kendini yeniden üreterek firmamızın özgünlüğünü korumaktadır. Uluslararası evden eve nakliye ve ofis taşımacılığında yılların deneyimi ve uzmanlığı ile sizlere hizmet

vermekteyiz. Bununla birlikte firmamız Uluslararası evden eve ve ofis taşımacılığında profesyonel güvenilir şirket olarak hatırlarda kalmakta.

     

Neden Uluslararası Taşımacılıkta Biz ?  

Firmamız kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatlarıyla uyguladığı hizmet politikası, müşteri potansiyelini kat kat arttırmış ve hizmet güvenilirliğini sağladıktan sonra evden eve nakliye hizmetini 2006 yılında C3 belgesi ile genişletmiştir. C3 yetki belgesi Yurtdışı ev ve büro eşyası taşıma yetki belgesidir bu belge ile Firmamız Uluslararası evden eve nakliye hizmetinin öncülüğünü üstlendi ve bu belge ile gerekliliklerini hem yurt içinde hem de yurt dışında başarıyla yerine getirdi. Aradan geçen 30 yıl boyunca hem kazandığımız hem de aktardığımız deneyim ve C3 belgemiz ile dünyanın dört bir yanında uluslararası evden eve nakliye ve ofis taşımacılığında hedeflediğimiz amaçlara ulaştık. Bu amaçlar içerisinde kaliteli ve hızlı hizmet nihai hedeflerimizdi. Hizmetlerimizi bu perspektif ile geliştirdik ve yolumuzu çizdik.

Kısa sürede uluslararası eşya taşımacılığı alanında kendisini geliştirdi. Sonuç olarak Firmamız 2009 yılında Almanya’nın Darmstadt şehirlerinde İrtibat bürosu ve eşya deposunu açtı. Böylelikle açılan bu depo Çamoğlu Nakliyat firmasının genişlemesi ve ilerlemesi için son derece kritik bir önem arz ediyordu. Bu süreçle birlikte firmamız depolama hizmeti de vermeye başlamıştır.

      Firmamız Avrupa’nın her noktasında sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi kendine hedef olarak belirlemiştir. Yola çıktığımız bu hedefle 2014 yılında Fransa'nın Metz şehrinde kendi depomuzu açtık. Başta Almanya, Belçika, Avusturya, Hollanda, İtalya, Fransa, İsviçre, İngiltere, Danimarka, Norveç, İsveç, Letonya, Litvanya gibi Avrupa ülkeleri olmak üzere; Kara, Hava ve Denizyolu ile Tüm Dünya’ya evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. En önemlisi firmamız kurulduğu günden bugüne kalitede taviz vermeden Avrupa standartlarında kaliteli hizmet vermiştir. Ve siz değerli müşterilerimizin desteğiyle bu başarısını sürdürmektedir. Çünkü yola çıkışımızdan bugüne bizi destekleyen ve tercih eden tüm müşterilerimize olan saygımız hiç değişmedi.