info@camoglunakliyat.com
HIZLI İLETİŞİM 0090 312 482 38 00
logo

ÇAMOĞLU INTERNATIONAL MOVERS

HİZMETLERİMİZ

Kısa Kısa TümHizmetlerimiz

 • Uluslararası Zati Eşya Taşıma
 • Yurt dışına Parça Eşya Taşıma
 • Uluslararası Ekspres Eşya Taşıma
 • Avrupa içinde Ev Eşyası Taşıma
 • Uluslararası Ticari Eşya Taşıma
 • Gümrükleme Hizmeti
 • Mobilya İhracat ve İthalat
 • Eşya Depolama
 • Sigortalama
 • Şehirlerarası Eşya Taşıma
 • Permili Otomobil ithal işlemleri
 • Permili Otomobil Taşımacılığı
 • Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti
 • Deniz yolu İle Eşya Taşıma
 • Hava Yolu İle Eşya Taşıma
Yurt dışı Eşya Taşıma

YURTDIŞI EŞYA TAŞIMA

Firmamız Camoglu Uluslararası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat hizmetini de en üst düzeyde müşterilerine sunmaktadır. Zati eşya ve ev eşyası taşımalarımızda Türkiye’den, Deniz Limanı olan tüm ülkeler dahil karayoluyla gidilebilecek Avrupa ülkelerine tüm dışişleri personeli, askeri ataşelerimiz, konsolosluk görevlileri, banka memurları, müşterilerimize özel ıskontolu kaliteli bir eşya taşıma hizmetini veriyoruz. Eşyalarınızı en iyi standartlarında ambalajlayıp paketliyoruz, çeki listesini hazırlayıp konteynırı veya kamyonumuzu kapınızın önüne kadar getiriyoruz. Basta tüm Avrupa ülkeleri; Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, İsveç, Norveç, Fransa, İngiltere, İsviçre, İtalya, ispanya, Arnavutluk, Bosna hersek, Polonya, Romanya, Macaristan, dahil her ay düzenli olarak parsiyel ev eşyası taşıması yapıyoruz. Tüm Asya ve Ortadoğu ülkeleri ne (savaş bölgeleri hariç, Irak, İran, Azerbaycan, Dubai, Abudai, Kuveyt, Pakistan, Çin,Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, )  komple araç şeklinde taşımalarımız vardır.  Deniz aşırı ülkelere İngiltere, Norveç, İsveç, Avustralya, yeni Zelanda, Afrika, güney Afrika, Amerika, güney Amerika, kanada, Hindistan, gibi liman şehri olan tüm ülkelere deniz yolu ile liman teslim veya adrese teslim eşyalarınızı taşıyoruz. Firmamız Uluslararası Taşımacılıkta eşyayı gideceği yere ve hacmine Gore çeşitli seçeneklerde değerlendirip, Hava, Kara ve Deniz yolu olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerine uygulamaktadır. Bu hizmetimizi güvenilir acenteler ve armatörleri aracılığı ile siz değerli müşterilerimize en iyi standartlarda Uluslararası eşya taşıma sunuyoruz. 

Uluslararası Ekspres Eşya Taşıma

ULUSLARARASI EKSPRES EŞYA TAŞIMA

Uluslararası eşya taşıma Genellikle Alışıla gelmiş Treyler le Yapılır. Fakat hacim olarak normal bir evin eşyası en fazla tırın üçte birini kaplayacağından mecburen parsiyel olarak taşınması icap etmektedir. Bu durum da tırın yola çıkabilmesi için dolması gereklidir. ve eşya sahibide bunu beklemek zorundadır. Günlerce beklemeye zamanı olmayan Eşya sahibi ya çok yüksek ücretler ödeyerek Tırı tek başına kiralamak zorunda veya Tırın yola çıkışına göre kendi programını yapmak zorunda kalacağı için hayatın akışında bile aksaklıklara sebep olabilmektedir. Biz de Çamoğlu Nakliyat Olarak Bu problemi aşmak adına Normal Tırlarımızın haricinde 10 m3 – 15 m3 - 20 m3 - 30 m3 - 35 m3 - 40 m3 - 50 m3 ve 60 m3  hacmindeki Van, Kamyonet ve kamyonlarımızı hazırladık. Zaman sıkıntısı olan veya acil gitmesi gereken eşyalarımız için bu araçlarımızla Uygun Fiyatlarımızla Ekspres Hızlı Servis hizmeti veriyoruz. Bu durumda müşterimiz hiç beklemeden istediği günde teslim ülkesinde istediği saatte eşyalarını teslim alabiliyor.

Uluslararası Ticari Eşya Taşıma

ULUSLARARASI TİCARİ EŞYA TAŞIMA

Yurt ekonomisinin lokomotifi olan tüm ithalatçılarımız ve ihracatçılarımıza destek amacıyla karayolu ile yapılacak tüm taşıma işlerinde her zaman yanında olduğumuzu bilmelerini isteriz. Özellikle Avrupa ülkelerinin hemen hemen tamamında her zaman araçlarımız vardır. Tüm dış ticaret yapan müşterilerimiz Web sitemizden dolduracakları formu bize göndermeleri halinde en uygun bedelle istedikleri gün yükleme yapılacak şekilde araç temin edilip hizmetlerine tahsis edilir. Ayrıca başta Avrupa ülkeleri olmak üzere ALMANYA, AVUSTURYA, BELÇİKA, HOLLANDA, FRANSA, İNGİLTERE, İSPANYA, İSVEÇ, İSVİÇRE, İTALYA, YUNANİSTAN, BULGARİSTAN, KIBRIS, KOSOVA, ARNAVUTLUK, MACARİSTAN, MAKEDONYA, POLONYA, PORTEKİZ, ROMANYA, RUSYA, S.ARABİSTAN, DUBAİ, SLOVAKYA, SLOVENYA, SURİYE, İRAN, IRAK T.CUMHURİYETLERİ, AZERBAYCAN, UKRAYNA, ÜRDÜN, gibi ülkelere her hafta düzenli grupaj (parsiyel) taşıma yapılmaktadır. 

Konteyner ile Denizyolu Eşya Taşıma

DENİZYOLU İLE EŞYA TAŞIMA

Denizyolu ile yapacağınız bedelli veya bedelsiz ihracat ve ithalatlarınızda en üst düzeyde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak. Avrupa standartlarında hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, (Çamoğlu international Movers) Liman olan tüm ülkelere konteynırla ev eşyası taşıma hizmeti veriyoruz Amerika, Kanada, İngiltere, İsveç, Norveç, Danimarka 'dan Türkiye’ye- Türkiye’den bu Ülkelere yapacağınız bedelsiz şahsi ve ev eşyası taşımalarımızda, özel zati eşyalarınızı, paketleyip ambalajlıyoruz. Kodlamasını yaptıktan sonra çeki listesini hazırlayıp, konteynıra yüklüyoruz. (STUFFING) Liman Lokal işlemleri tamamlandıktan sonra Gümrüğünü kapatıp, varis limanında FREE OUT (FO) masraflarını ödüyoruz, gümrüğünü açtırıp, eşyalarınızı adresinize kadar taşıyoruz. (UNSTUFFING) eşyalarınızın konteynır’dan evinizin içine kadar taşıyoruz. Ambalajından açıp montajını yapıyoruz. Sorunsuz ve zamanında, eşyalarınızın transferini tamamlıyoruz. Tüm bu hizmetleri yaparken yüklemeye başladığımız andan itibaren varış yerinde teslimat yapılıncaya kadar, herhangi bir aksaklık olmaması için CO-LOADER ile sürekli yazılı ve sözlü irtibat halinde oluyoruz. Özellikle Amerika, Kanada, Avustralya, Afrika tüm gurbetçi vatandaşlarımıza ve görev icabı bulunan tüm devlet görevlileri, askeri Ataşelerimiz, konsolosluk görevlileri, büyükelçiliklerde ülkemizi temsilen bulunan Diplomatlarımız, Öğretmenlerimiz, Banka memurlarımız. Özel sektör çalışanlarımıza kesin dönüş yapsın yapmasın aynı kalitede evden eve taşımacılık hizmetini veriyoruz. 

Hava yolu Eşya Taşıma

HAVA YOLU İLE EŞYA TAŞIMA

Türkiye’nin tüm şehirlerinden tüm Dünya’ya Hava Kargo Taşımacılığını en hızlı ve en uygun bedelle biz yapıyoruz. Tüm acil kargo taşımalarınızda 1 kg. dan 1000. kg a kadar bir gün önce bildirilmesi kaydıyla dünyanın en uzak bölgesine 3 iş gününde teslimat yapıyoruz. Göndereceğiniz kargonun niteliği ne olursa olsun, numune ürün, hediyelik eşya fuar malzemesi, zati eşya, uçakta yanınızda taşıyamayacağınız fazla eşyalarınız hepsini taşıyoruz. Özellikle İngiltere Türkiye - Türkiye İngiltere hava kargoda bize danışmadan karar vermeyin.

Hava yolu taşımacılığı pahalı bir taşımacılık olmasına rağmen güvenli ve hızlı olması acısından acil taşımalarda her zaman müşteri desteğini alarak yerini korumuştur ve günümüz koşullarında daha hızlı bir tasıma sekli yoktur. Firmamız hava yolu taşımacılığında da Dünyadaki çeşitli firmalarla çözüm ortaklığı yaparak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamıştır. Dünyanın her noktasına Uluslararası ithalat - ihracat ve evden eve nakliye konusunda hizmet veren firmamız baslıca çalıştığı ülkeler AMERIKA, AVRUPA, ASYA, ORTADOGU, UZAK DOGU ve GÜNEY AFRIKA ülkelerinin her noktasına hava kargo taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Dünyanın en uzak bölgesine en geç 5 is gününde teslimat yapıyoruz. Dünyanın havalimanı bulunan her şehrine, en hızlı en güvenli ve en ekonomik hava kargo nakliyat gönderilerinizde sizlere hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA

Depomuz Ankara Gölbaşı mevkiinde olup Ankara merkezden, Gölbaşı merkezden gece 24.00 e kadar sürekli belediye otobüsü gitmektedir. Konumu gereği Konya Adana yolu Üzerinde Olup özel aracınızla kolaylıkla bulabileceğiniz bir konumdadır.  

Depomuzda hırsızlık, su baskını, yangına karşı alarm sistemi kuruludur ve aynı zamanda haber merkezine on line bağlıdır. Olası firmamız bilgisi dışında depomuza yapılan herhangi bir müdahale anında haber merkezi tarafından gerekli güvenlik güçlerine ve firmamız yetkilisine haber verilip anında önlem alınabilmektedir. Bu kadar güvenliğin yanı sıra depomuza giren tüm eşyalar sigortalıdır. Ayrıca depomuzun silahlı ve köpekli gece bekçisi vardır. Depomuz her 2 ayda bir düzenli olarak ilaçlanır. Depomuzda nemlenme, tozlanma küflenme, çürüme, böceklenme  olamayacağı gibi iç ve dış etkenlerden zarar görmeyecek şekilde eşyalarınız depolanır. Depomuza eşyalarınızı güvenle teslim edebilir gözünüz arkada kalmadan huzur içinde yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bunun için çok şey yapmanıza gerek yok sadece 0312 481 23 21- 0312 480 86 24 veya 334 79 16 numaralı telefonlardan bizi aramanız veya BURADAN talep formu doldurup gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır. Gerisi bize ait biz sizin için en uygun olan ne ise ona göre gerekli çalışmamızı yapıp sizi ona göre yönlendireceğiz.

Gümrükleme

GÜMRÜKLEME

HİZMET ALANLARIMIZ

Bedelsiz ihracat (zati eşya giden)
Bedelsiz ithalat (zati eşya gelen)
2. EL veya sıfır Araç gümrük işlemleri
Serbest Dolaşıma Giriş (İthalat)
İhracat rejimi
Transit Ticaret
Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı Danışmanlığı
Gümrük vergilerinden muafiyet
Özel Antrepo (Fiktif)
Geçici İthalat
Geri Gelen Eşya
Posta gümrük işlemleri

Hizmetlerimizi şekillendiren en önemli faktör; eğitim ve bilgi ile donatılmış insan gücüdür. Böylece, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayabilir; verimliliğimizi artırarak sürekli gelişime ulaşabiliriz. Bu nedenledir ki firmamız Çamoğlu nakliyat tüm taşımacılık ve depolama alanlarında gösterdiği titizlikle, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan Gümrük departmanımızla organize ettiğimiz ek bir hizmettir.

Uluslararası deniz, hava ve kara taşımalarınızı, komple ve parsiyel olarak, Müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda Türkiye’deki tüm gümrüklerden Limanlardan Hava limanlarından çıkış veya giriş Gümrük işlemlerini tamamlıyoruz.

Yurt dışına giden veya Yurt dışından Ülkemize dönüş yapan Müşterilerimize de Dünyanın her bölgesinde gücenilir Anlaşmalı partnerimiz olan gümrük müşavirlerimizle sorunsuz çözüm odaklı çalışıyoruz.

Ayrıca Ülkemiz ekonomisinin lokomotifi olan Tüm ihracat ve ithalat yapan müşterilerimizin Tüm liman ve Gümrüklerden ihraç ve ithalat işlemlerini hatasız tamamlıyoruz.

HER TÜRLÜ İTHALAT VE İHRACAT İŞLEMLERİNİZDE
Düzenli taşıma
Sevkiyat bölgesine mümkün olduğunca direkt servis
Pazarda rekabet edebilecek uygun navlun oranları
Taşıma hizmeti verdiğimiz servislerin ekipman yeterliliği ve çeşitliliği
Hızlı ve güvenilir bilgi akışı

Yukarıdaki konulara öncelik vererek; en hızlı, güvenli ve konforlu servisi daha düşük maliyetlerle organize etmekteyiz.